picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wynajem busów, co polecicie ?

wynajem busów, co polecicie ?

Chciałbym wynająć busa w Krakowie, lecz nie wiem czy jest w ogóle taka firma? Nie chodzi mi o dostawcze auto, lecz osobowe i bardzo dobrze wyposażone.

kondziu

Posty: 2

 
Trzeba pamiętać, że takie samochody bardzo często mają limity kilometrów. To trzeba dokładnie sprawdzić, aby później nie było problemów. Jeśli jedziemy gdzieś blisko to nie ma problemów, ale zagranicę to już różnie z tym bywa.

Pendrzeec

Posty: 11

 
Z ofertami to raczej kłopotów nie ma, bowiem jest tego niezwykle dużo. Można odszukać wypożyczalnie mercedesów V klasa, która oferuje niezwykle, lecz to niezwykle luksusowe auta.

numiś45

Posty: 2

 
W internecie można znaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za samochody i jakie mają roczniki. Wtedy wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

Kitas

Posty: 4

 
Myślę, że ofert jest na tyle dużo, aby każdy mógł łatwo znaleźć coś dla siebie. Wszystko znajdziecie w internecie. Może będziecie mieć szczęście i znajdziecie firmę gdzie blisko Was. Często są takie firmy w mieście, ale dopóki się tym nie zainteresujemy to nie wiemy gdzie?

Joe

Posty: 10

 
Jeśli ktoś się interesuje wynajmem busów i to luksusowych to tutaj https://www.andrive.pl ma ofertę dla siebie. To jest odpowiednia firma do tego zadania. Sprawdźcie sami.

Czarek

Posty: 8

 
W internecie można odnaleźć różne oferty od takich firm. Warto sprawdzać, co to za pojazdy i które mają roczniki. Wówczas wiemy czy można się takim samochodem udać na zagraniczny wyjazd. Auto ma być w stu procentach sprawne.

edyta123

Posty: 12