picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

tychy rolety, poszukuję

tychy rolety, poszukuję

Kto oferuje w Tychach rolety materiałowe? Chciałbym porównać różne oferty i wybrać coś, co mi się najbardziej spodoba.

Rico

Posty: 2

 
U nas w domu są rolety zewnętrzne z Katowic od firmy, jaka zaproponowała nam najlepsze warunki. Wymagań za ogromnych nie mieliśmy, lecz na pewno nie chcieliśmy niekoniecznie przepłacić za rolety. Oczywiście w wypadku rolet zewnętrznych liczy się, jakość materiałów, albowiem tylko wówczas taka roleta spełnia w stu procentach własne powinność.

Boss

Posty: 2

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma faktycznie zrobiła wszystko niezwykle dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Odnalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, natomiast niezwykle krótko wszystko udało im się zamontować. To obecnie rolety działają tak jak należy.

johncena67

Posty: 15

 
U mnie montowali tanie rolety w Tychach i firma naprawdę zrobiła wszystko bardzo dobrze. Zamówiłem rolety dzień noc, bo są według mnie najbardziej praktyczne. Znalazłem kolor, który mi odpowiada i nie wiem ile, ale bardzo krótko wszystko udało im się zamontować. To dzisiaj rolety działają tak jak należy.

quwejt

Posty: 8

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo zadowolony. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, dlatego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas odpowiedni. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie przez złodziejami i warto ją mieć.

piekniśś

Posty: 10

 
Miałem na miary na firmę, która ma w Katowicach rolety, natomiast nie mogę dzisiaj tego odnaleźć, mieli wszystkie rodzaje rolet, wobec tego dopasowanie czegoś dla siebie nie powodowało żadnych kłopotów. Ceny też były niskie.

JasioJasio

Posty: 7

 
Najtaniej zawsze wychodzi zamawianie w jednej firmy rolet i okien. Wówczas mamy bardzo dobrze dopasowany komplet, który jest trwały i estetyczny.

ammmnius

Posty: 20

 
Sprawdźcie sobie rolety w Katowicach na stronie https://www.atol.net.pl. firma ma rolety zewnętrzne i wewnętrzne, dlatego każdy coś dla siebie szybko dopasuje.

Azazel412

Posty: 29

 
Testowałem różne rozwiązania, lecz jak dla mnie oferty z roletami dzień noc z Tych to coś, co pożądane byłoby wybrać. Niskie ceny, lecz i wysoka, jakość wykonania to oferta dla nas.

Strzała

Posty: 4

 
Montowałem rolety zewnętrzne z Tych i jestem bardzo usatysfakcjonowany. Firma ma rolety różnego typu. Można wybrać różne systemy, dlatego trzeba to sprawdzić, aby się przekonać, który model jest dla nas właściwy. Roleta zewnętrzne to zabezpieczenie poprzez złodziejami i należałoby ją mieć.

Kitas

Posty: 11