picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

wkłady kominkowe kratki, gdzie szukać ?

wkłady kominkowe kratki, gdzie szukać ?

Nie wiem jaki wkład kominkowy i kratę wybrać dla siebie? Wymagań wielkich nie ma, ale nie za bardzo się na tym znam. Jeśli korzystacie z jakiś firmowych wkładów i macie zamontowane kratki to dajcie mi znać.

Miki

Posty: 2

 
Nie za niezmiernie przepadam za wkładami kominkowymi gazowymi, bowiem jednakże wolę jak pali się tam drewno. Nie każdy jednakże ma możliwość żeby taki kominek tradycyjny zastosować, wobec tego gazowy jest dobrą alternatywą. Zawsze to ogień i to się przecież liczy.

Sarev22

Posty: 13

 
Lata temu montowałem żeliwny wkład kominkowy i wygląda nadal niezmiernie dobrze. Według nie żeliwo, mimo że jest droższe to jest o sporo lepsze do kominka.

100%UP

Posty: 9

 
Mamy wkład kminkowy Hajduk i jestem bardzo zadowolony. Działa bardzo dobrze, dlatego polecam tę firmę. Naprawdę się opłaca, bo cena jak dla mnie za ten wkład była bardzo atrakcyjna. Następnym razem też to kupię.

Romantykk

Posty: 6

 
Do wyboru są różne wkłady kominkowe, dlatego trzeba się zastanowić czy ma być to wkład powietrzny czy może wodny? Oferta jest bardzo dobrze przygotowana.

Sagerrak

Posty: 15

 
Nie mam kominka w domu, lecz mam zamiar do zamontować. Z tego, co wiem raczej trzeba stawiać na żeliwo. Cena może wyższa, lecz o dużo niezwyklej się to opłaca. Nie warto zwracać uwagi tylko i wyłącznie na cenę. Kominek zamawia się na długie lata, zatem winien być niezmiernie estetyczny i niezmiernie wytrzymały.

transerwis

Posty: 3

 
U mnie bardzo dobrze spisuje się wkład kominkowy gazowy, bo nie sprawia żadnych problemów. Nie trzeba nic rozpalać, nosić drewna, wyrzucać popiołu, a ogień jest. Nie każdy może lubi takie kominki, ale mnie się podoba. Nie chciałbym typowego kominka, bo nie mam czasu żeby go obsługiwać. Ten według mnie jest najlepszy.

dominikk6

Posty: 3

 
Można bez kłopotów wkład kominkowy Hajduk zamówić na stronie https://www.wkladykominkowe.net.pl/12-wklady-kominkowe. Ta firma jest niezmiernie dobrze przygotowana i mają super oferty dla każdego.

yarofe

Posty: 6

 
Dzisiaj nie posiadam kominka, bo po zamontowaniu ostatniego mało, kiedy się w nim paliwo. Był to raczej mebel niż coś, co daje ciepło. Mało, komu się chciało tam palić i taki był efekt, iż poprzez dwa lata ognia w kominku nikt nie widział. Jeśli ktoś planuje tak robić to lepiej wybrać to, co najtańsze, bo, po co przepłacać za coś, z czego się nie korzysta?

ombre070

Posty: 27

 
Montowałem sam wkład kominkowy Defro i dałem radę. Nie było łatwo, niemniej jednak jeżeli się postępuje zgodnie z instrukcją to można to wykonać. Pomagają również różne filmy, jakie można znaleźć na internecie, dlatego należałoby z tego korzystać.

wisła1905

Posty: 14