picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia oszczędnościowe dla rodziny, gdzie warto ?

ubezpieczenia oszczędnościowe dla rodziny, gdzie warto ?

Chciałbym zabezpieczyć przyszłość dziecka, ale nie wiem, jakie wybrać ubezpieczenie? Macie jakieś pomysły na to?

doprzodu67

Posty: 3

 
W Polsce osoby starsze powinny być objęte ochroną życia i zdrowia 55 plus, bo to dla nich bardzo dobre zabezpieczenie. W ten sposób mogą łatwiej się dostać do specjalistów. Mogą również ich rodziny skorzystać z polisy jest im się coś stanie. Im więcej jest zabezpieczeń tym lepiej dla nas i warto zawsze o tym pamiętać.

Czarek

Posty: 8

 
Mam ubezpieczenie na samochód, bo jest obowiązkowe. Innych nie mam. Dzieci mamy dorosłe, dlatego ten problem mnie nie dotyczy. Czy warto płacić? Wszystko zależne będzie od tego, jakie towarzystwo ubezpieczeniowe się wybiera. Warto to dokładnie sprawdzać.

gruszk45

Posty: 19

 
Jeżeli chcecie mieć bezpieczne życie rodziny to rozwiązaniem, które mogą polecić jest wybieranie takiej firmy, która jest atrakcyjna w Polsce czy na świecie. Wtedy otrzymujemy od nich oferty niezmiernie dobrze dopasowane do oczekiwań. Analizujemy je i dopiero wtedy decydujemy się na ich popisanie.

Michaś

Posty: 3

 
Mamy chyba wszystkie możliwe ubezpieczenia. Kosztuje to mnóstwo, lecz jak sadze mi się w kominie zapaliły to skorzystałem z ubezpieczenia domu. Polecam wszystkim takie rozwiązanie.

OliToli56

Posty: 7

 
Korzystam z ubezpieczenia oszczędnościowego dla rodziny. Bardziej może płace niż korzystam. Mamy nadzieje, że jak przyjdzie czas to wiele będę mógł na tym zyskać? Taki jest cel tego płacenia. Wybrałem porządną firmę, dlatego myślę, że wszystko będzie bardzo dobrze.

Alaneq

Posty: 16

 
Według mnie ubezpieczenie pojazdu i rodziny umożliwi firma https://dlamojejrodziny.pl/bezpieczny-dom-i-samochod-rodzina.html. Na tej stronie internetowej możecie odnaleźć wiele ciekawych informacji. Warto dbać o własne mienie, niemniej jednak nie można zapominać również o zdrowiu i życiu całej własnej rodziny. Dobrze zabezpieczeni zawsze śpią lepiej.

borek149

Posty: 23

 
Zasada jest bardzo prosta, jeśli zapłacimy więcej i zgłosimy się do lepszej firmy to mamy ubezpieczenie, którego szukaliśmy. Ludzie często płacą gorsze, ale mają później roszczenia i czują się oszukani. Przecież wszystko zostało zapisane w umowie i nie ma tutaj żadnego zaskoczenia. Po co zatem te całe nerwy?

Marko

Posty: 9