picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia turystyczne online, szukam !

ubezpieczenia turystyczne online, szukam !

Potrzebuje tanie ubezpieczenie na wyjazd, ale nie wiem, co wybrać? Chodzi o to żeby umowa była korzystna dla mnie. Im więcej pieniędzy będzie na leczenie tym bardziej będę się komfortowy czuł. Kogo polecacie?

Fajaaa

Posty: 3

 
My zawsze szukamy najlepszego ubezpieczenia turystycznego online tutaj http://ubezpieczeniaturystyczne.online/. Maja tutaj precyzyjne opisy i najlepsze oferty.

Buła

Posty: 28

 
U mnie w firmie szef zawsze wybiera najlepsze ubezpieczenie podróży służbowej. Nigdy z niego nie korzystałem, natomiast zawsze jestem przygotowany. Nie wiem nawet ile takie ubezpieczenie moją firmę może kosztować?

Niciuśś98

Posty: 3

 
My nigdy się nie ubezpieczamy i jest dobrze. Zawsze troszkę kasy zostanie i jesteśmy zadowoleni. Według mnie to tylko wyciąganie pieniędzy poprzez firmy ubezpieczeniowe.

jpyzio

Posty: 22

 
Z ubezpieczeniami truistycznymi i ich wyborem nie ma żadnego problemu. Wszystkie firmy oferują jakieś tam warunki. Naszym zadaniem jest ich sprawdzenie. Tylko wtedy wybierzemy coś, co dla nas jest korzystne. Koszty leczenia, koszty pobytu w szpitalu to jest bardzo ważne.

BBGGRR2

Posty: 5

 
O osobach, które nie mają ubezpieczenia na wyjazd później się słyszy w telewizji. Płaczą, że nie ma teraz stu tysięcy zł na sprowadzenie chorego albo zmarłego.

alidomus

Posty: 7

 
My zawsze wykupujemy poliste turystyczną, bo to się opłaca. Koszt jest niski, a zyski bardzo duże. Nie warto zastanawiać się czy wydać dwieście złotych na rodzinę, która jedzie na wakacje. Jedna wizyta u lekarza bez ubezpieczenia to wydatek kilkudziesięciu euro. Jeśli trzeba jechać szpitala to niestety koszty są o wiele wyższe.

Lamey

Posty: 18