picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Kalkulator OC/AC jest mi potrzebny, jakieś propozycje? Z których porównywarek korzystacie? Z tego co widzę to jest ich generalnie dość dużo. Ma to znaczenie z jakiej skorzystam, czy one działają mniej więcej tak samo, na tej samej zasadzie?

Black_Riot 

Posty: 6

 
Tanie OC to istnieje ale raczej tylko teoretycznie. Ja w każdym razie jestem średnio zadowolony z tych składek jaki aktualnie naliczają. A wcale nie jeżdżę od wczoraj tylko już 10 rok...może nie do końca bezwypadkowo...ale jednak.

q_wer

Posty: 11

 
Polecam portal najtaniejuagenta.pll, bardzo dobry kontakt z obsługą, ubezpieczenie można załatwić albo telefonicznie albo online. Ja akurat rozmawiałem przez tel, taki bezpośredni kontakt z drugim czlowiekiem bardziej mi odpowiada, można o wszystko dopytać, wyjaśnić itp. Przedstawili mi stawki w ponad 20 różnych ubezpieczalniach, szybko, rzetelnie, uczciwie.

derwer56

Posty: 9

 
Sam bym musiał się rozejrzeć za jakąś tańszą polisą bo to co mi teraz każą płacić za OC to jest rozbój w biały dzień. Bazują widocznie na tym, że ludziom się nie chce zmieniać ubezpieczycieli. To się zdziwią.

wigry00

Posty: 16

 
Temat rzeka te ubezpieczenia, kiedyś pracowałem jako agent i na pewno ciekawa była to robota, ale też trzeba było mocno walczyć o klienta bo konkurencja jest ogromna i stale z roku na rok rośnie, takżę trudno jest się przebić.

KamiKAzeDBC

Posty: 30

 
Ponoć są osoby które płacą już od trzech stówek za OC, chciałbym ich poznać ;P Ja o takiej kwocie to mogę sobie co najwyżej pomarzyć i musiałbym mieć jeszcze dodatkowo naprawdę bujną wyobraźnię.

wiesław11

Posty: 12

 
Z tym OC to jest z roku na rok coraz gorzej z tego co wiem i co słyszę. Stawki rosną nie wiadomo z jakiego powodu tak naprawdę, chyba skoro coraz więcej osób ma auta i coraz więcej polis się sprzedaje to trend powinien być odmienny jednak...

syrena88

Posty: 12

 
Raczej towarzystwa ubezpieczeniowe starają się dzisiaj trzymać dobry poziom, tylko że i tak wszystko wychodzi w życiu jak już dojdzie do jakiegoś zdarzenia - wypadku, kradzieży itp.

Babeczka

Posty: 25