picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Hej, cześć. Jaka cena za OC to jest według Was tanio? Jesli teraz płacę coś koło 600 zł to jest dobra stawka, czy jednak warto się rozejrzeć za czymś tańszym? Gdzie ewentualnie szukać jakiś rankingów, kalkulatorów itp.?

Lupusx 

Posty: 6

 
Ja to mam dylemat czy zostać u tej firmy co jestem już od paru lat, czy jednak się przenosić. Ostatnio patrzyłem przez jeden kalkulator OC to ze dwie firmy mi oferowały lepsze warunki, ale też nie powiem żeby to była jakaś przepaść cenowa. Parę złotych raptem.

zenek744

Posty: 12

 
Szczerze to ja się już jakiś czas temu trochę zagubiłem ile ja płacę za te OC i ile za AC, tyle człowiek musi każdego dnia tych informacji przetworzyć, że chyba wypiera inne żeby te nowe się zmieściły :)

Jacuś

Posty: 23

 
Dużo można sobie pomóc przez kalkulatory OC/AC, ja znalazłem tanie ubezpieczenie na stronie kalkulator-oc-ac.auto.pl. Z OC to jest sprawa prosta i krótka – kto daje niższą cenę tam się po prostu kupuje. Prawnie jest uwarunkowany zakres polisy więc już sama firma nie może wpływać na jej zawartość – mniejsza czy większą, to jest okej.

DaNceR

Posty: 13

 
Szkoda że ubezpieczenia są tak indywidualnie wyliczane dla konkretnej osoby. Świat byłby prostszy jakby były normalne stawki dla wszystkich bez względu jakie ma się auto, ile lat za kierownicą itp.

Marioleczka

Posty: 22

 
Nie wiem gdzie by się za jakimś tańszym OC rozejrzeć w tym momencie. Na pewno opłaca się jeździć bezpiecznie i bezszkodowo to i wtedy stawki też są dużo niższe niż jak się co chwila dzwona zalicza.

propek1

Posty: 12

 
Żeby taniej płacić za OC to też trzeba mieć odpowiedni rodzaj samochodu, im mniej ma na liczniku tym lepiej ;P Auta z większą mocą pod maską są od razu oceniane jako bardziej skłonne do wypadków z ich udziałem.

labuh

Posty: 10

 
Najlepiej jednak trochę przejrzeć tych ofert nim się zdecyduje na jedno konkretne towarzystwo ubezpieczeniowe. Stawki są różnią i to czasami bardzo mocno, aż w sumie dziwne są te rozbieżności.

witek55

Posty: 15