picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

No hej! Chcę sobie sprawdzić jakie bym płacił składki za OC i AC w poszczególnych firmach ubezpieczeniowych. Jak to zrobić najszybciej i najwygodniej? Wiem, że jest coś takiego jak porównywarka OC, używacie takich stron? Jeśli tak to jakich?

pawel253

Posty: 10

 
Jak pierwszy raz wypełniałem dane żeby mi składki podliczyli to chyba ze 3 przerwy w międzyczasie robiłem na fajkę...tak mnie to irytowało i nużyło...szczególnie że ja podliczałem składki w momencie jak jeszcze auta nie miałem kupionego tak z ciekawości ile bym płacił jakbym miał.

codePerformance

Posty: 18

 
Jeszcze nigdy z porównywaki nie korzystałem ale słyszałem że ludzie chwalą. Którą porównywarkę wybrać? Na co patrzeć? Bo jednak te stronki się mocno od siebie różnią, choćby zasięgiem polis jakie porównuja..rozumiem że im więcej tym lepiej?

fruster

Posty: 11

 
Hej, teraz dość mało płacę składek ale to też nie wzięło się z dnia na dzień, jeżdżę już 10 rok bez jakiś stłuczek, otarć, mandatów, samochód garażuję, więc i składki mam niskie wyliczone.

Dragon

Posty: 14

 
Najlepiej to jeździć bezszkodowo, ale niestety na drodze nie wszystko zależy ode mnie...dużo jeździ ludzi na podwójnym gazie, sporo jest gapiostwa czy pośpiechu i nawet jeśli ja jestem w porządku to nie znaczy że bezpiecznie dojadę do celu.

dermuster

Posty: 6

 
Podoba mi się jak działa strona najtaniejuagenta.pl. Szkoda, że kiedyś jak kupowałem pierwsze ubezpieczenie samochodu to nie było takich porównywarek...a może były ale nie miałem zielonego pojęcia że takie rzeczy istnieją i po prostu kupiłem polisę w punkcie który miałem najbliżej domu :P Stwierdziłem wtedy, że pewnie i tak wszyscy inkasują mniej więcej tyle samo...och w jakim byłem błędzie :)

dziubbek56

Posty: 14

 
W przypadku OC sprawa jest prosta – wybiera się tę ofertę gdzie mniej sobie życzą i tak zakres jest regulowany odgórnie, ale w przypadku AC to już trzeba jednak nie tylko na cenę patrzeć ale też na jak ta polisa jest dokładnie zbudowana, co uwzględnia a co nie.

quwejt

Posty: 18