picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Jak obniżyć waszym zdaniem koszty ubezpieczenia samochodu, ale w racjonalny sposób?

figo

Posty: 2

 
Im więcej produktów do podstawowej polisy dołączysz, tym ogólnie lepsze rabaty dostaniesz. Razem wszystko jest tańsze niż każde oddzielnie. Warto to przemyśleć.

beata77

Posty: 16

 
Zawsze zwracam uwagę przed wyborem OC na średnią w danym mieście. Masz fajnie przedstawione średnie ceny OC na najtaniejuagenta.pl. Kalkulator też jest niezły dedykowany pod konkretne towarzystwa ubezpieczeniowe, bez żadnych zobowiązań.

Black_Riot

Posty: 21

 
NNW bym brał do OC zawsze, AC to już dobrowolnie, ale pierwsze połączenie daje jednak większy spokój, szczególnie w sytuacjach, gdy robisz za kierowcę dla wielu osób.

Marioleczka 

Posty: 11

 
Grunt, żeby mieć zaufanego doradcę, z którym stale współpracujesz. Wtedy można wykombinować lepsze rabaty.

tigra32

Posty: 5

 
Tylko pamiętaj, że kalkulator nie poda ci prawidłowego wyniku, jeżeli coś w danych namieszasz. To bardzo popularny problem.

mew soncz7777

Posty: 7

 
Zawsze możesz poprosić eksperta o całkowicie bezpłatne porównanie całego rynku ubezpieczeń komunikacyjnych. Niezwykle przydatna sprawa.

Dzidzia

Posty: 9

 
OC to ogólnie dramat, więc lepiej od razu inwestować w AC. Takich klientów trochę lepiej towarzystwa ubezpieczeniowe traktują.

Yuri20

Posty: 9

 
Telefoniczne i online podpisywanie umów na ubezpieczenie samochodu to najtańsza klasyka. W oddziale stacjonarnym tak cię zakręcą, że nie będziesz miał chwili, aby się zastanowić. Już to przerabiałem.

Kmiotek55

Posty: 10

 
Czytaj zawsze ogólne warunki ubezpieczenia, bo czasami takie perełki się trafiają, że komedia :) No i przyda się ranking połączony z realnymi komentarzami, opiniami od dotychczasowych klientów. Zawsze to lepiej dla wiarygodności.

Fkiur5

Posty: 7