picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Kierowcy, dwa pytania mam. Wg Was ma sens kupowanie AC do starego auta? Ja będę kupował 15 letni samochód. I druga rzecz, jak można w miarę tanio znaleźć dobrą ofertę? Podpowiecie jakieś porównywarki, rankingi czy coś w tym stylu?

Miki789

Posty: 6

 
Poszukaj przez rankomat.pl tutaj fajne jest to, że biorą pod uwagę faktycznie dużo różnych ubezpieczalni. No i druga sprawa, że oferty są aktualne a nie jakeiś przestarzałe, oni po prostu ten wypełniony formularz wysyłają do towarzystw ubezpieczeniowych i dostają info zwrotne z gotową ofertą dla konkretnego przypadku.

23-Obert

Posty: 14

 
Rozglądam się za tańszymi składkami, zwłaszcza AC coraz bardziej mi ciąży...a jakoś jeszcze w ogóle mi się nigdy ta polisa akuart nie przydała...ale wiadomo – nie znasz dnia ani godziny.

Black_Riot

Posty: 13

 
Nie ma lekko, jak się chce jeździć swoim samochodem zamiast pociagiem to trzeba się liczyć z kosztami. I tak te wszystkie polisy łącznie taniej wychodzą niż tankowanie, naprawy, serwisy ,wymiana opon i inne koszty.

staffer

Posty: 26

 
Niektóre firmy ubezpieczeniowe z tego co wiem to preferują młodych kierowców, inne – i tych jest pewnie większość jednak wolą doświadczonych i tutaj są w stanie lepsze warunki zaoferować. Tak czy siak, warto szukać i sprawdzać kto co i jak.

duszeniec

Posty: 19

 
Na początku jak sobie kupiłem pierwszy samochód to ubezpieczenie wziąłem na ojca, taniej to wyszło choć z drugiej strony taka opcja ma też swoje gorsze strony, jakby nie było, wystarczyłaby jakakolwiek kolizja i ojciec by o wszystkim wiedział.

bar33

Posty: 16

 
Ja to poszedłem do dwóch firm żeby sobie oferty porównać, akurat mają u mnie w okolicy swoje punkty niedaleko od siebie i wybrałem tę lepszą dla mnie, szczególnie dużo researchu więc nie robiłem.

reavan

Posty: 9

 
Zawsze lepiej mieć AC moim zdaniem, chociaż wiadomo – różne ludzie mają samochody, jednemu bardziej będzie zależało na ubezpieczeniu innemu mniej.

Lamey

Posty: 27