picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Muszę kupić OC/AC i mam teraz niemały zawrót głowy z tymi wszystkimi towarzystwami ubezpieczeniowymi. Jak szukać żeby nie przepłacić i faktycznie dopasować sobie optymalną ofertę?

Yuri20

Posty: 6

 
Co człowiek to inna opinia na temat konkretnych firm ubezpieczeniowych. Jedni będą zachwalać Axa, a inni z kolei mówić, że – wszędzie tylko nie tam! :-) Jednak to jest zawsze kwestia indywidualnych doświadczeń z konkretną firmą i na tym się buduje pozytywne bądź negatywne opinie potem.

matek562

Posty: 12

 
Koszty związane z OC to jest jedna z tych rzeczy które mnie trochę odstraszają przed kupnem samochodu. Jeśli się jeszcze doda wizyty u mechanika, czy paliwo to chyba jednak wolę jeździć pociągami, a po mieście tramwaj albo taxi, taniej na tym wychodzę.

23-Obert

Posty: 15

 
Na tańsze OC to jest według mnie tylko jeden patent...trzeba sobie zrobić zestawienie wszystkich możliwych ofert jakie tylko są na rynku. Jest to czasochlonne ale warto. Można też pomóc sobie porównywarkami, z tym że nie wiem czy one filtruję faktycznie wszystkie możliwe towarzystwa.

Pacothelllucia

Posty: 15

 
OC/AC wylicza się indywidualnie pod konkretną osobę więc tutaj jeśli powiem że płacę 650 złotych to nic nikomu nie powie, bo ta sama firma wyliczy komuś innemu zupełnie inną stawkę.

Pacothelllucia

Posty: 23

 
Trudno jest znaleźć tę naprawdę najtańszą ofertę jeśli jest ich chyba z pół setki teraz na rynku...mnożą się te firmy ubezpieczniowe jakby za każdą nową firmę była jakaś dopłata rządowa...500 plus czy coś...:>

Złoty

Posty: 9

 
Ubezpieczenia są ostatnio tak koszmarnie drogie, że naprawdę trzeba się nakombinować i naszukać żeby jakkolwiek ta składka była do zaakceptowania. Mi się udało znaleźć tańszą ofertę przez rankomat.pl. Dobre duże zestawienie polis, można w mniej niż 10 minut wypełnić formularz, który trafia do ponad 10 różnych firm i stamtąd dostaje się info zwrotne o cenie dla konkretnego klienta. Bardzo wygodne rozwiązanie, dobrze że są takie rzeczy.

figurka

Posty: 18

 
Nawet nie wiem ile moi rodzice aktualnie płacą za komplet Ac Oc ale wiem że coś ostatnio zmieniali i mieli płacić mniej, ale ile im się udało zaoszczędzić i jak to wygląda w detalach to musiałbym dopytywać.

mniszek45

Posty: 21

 
O tyle dobrze że są porównywarki polis w necie, to dużo ułatwia bo nie trzeba formularza przeklepywać po kilka razy, można tylko raz wpisać wszystkie potrzebne dane żeby mieć wyliczone składki w kilkunastu różnych towarzystwach.

mniszek67

Posty: 7

 
Ktoś jest mi w stanie jakoś prosto i logicznie wytłumaczyć dlaczego ostatnio tak ubezpieczenia samochodów poszły w górę? Bo tak próbuję to zrozumieć od dłuższego czasu i żadne sensowne wytłumaczenie nie przychodzi mi do głowy....

m3sh

Posty: 28