picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Jak znaleźć tanie OC, gdzie szukać, na jakie auta generalnie taka polisa zazwyczaj kosztuje najmniej? Z tego co wiem to choćby wielkość silnika ma znaczenie i przekłada się na średni koszt składek.

Yuri20 

Posty: 11

 
Warto te kilkanaście minut moim zdaniem poświęcić na poważniejsze sprawdzenie ofert niż wybieranie pierwszej lepszej jaka się napatoczy byle szybciej mieć OC. W 9/10 przypadków na pośpiechu się traci.

Jacuś

Posty: 7

 
Nie pogardziłbym niższą składką za OC ale jak na razie to nic takiego mi raczej nie grozi, bo parę dni temu miałem stłuczkę, ponoc z mojej winy, mam trochę inne zdanie, ale goście z drogówki nie dali się przekonać ;P

neimar10

Posty: 19

 
Opłaca się porównywać ubezpieczenia zamiast tak na łapu capu kupować polisę w pierwszej lepszej firmie jaką się znajdzie na ulicy. Zwłaszcza że teraz porównanie można sobie szybko załatwić online, przez takie porównywarki jak Rankomat choćby (rankomat.pl). Jest kilkadziesiąt firm, a wypełnia się jeden formularz który od razu trafia do wielu ubezpieczycieli żeby się ustosunkowali jaką mają wysokość stawki dla danego konkretnego przypadku.

Michaś

Posty: 9

 
Dobrze że są teraz te internety i można sobie bez wychodzenia z domu różne polisy porównać ze sobą. Ale i tak jednak w przypadku ubezpieczeń to zawsze ten czas trzeba poświęcić żeby na te wszystkie pytania odpowiedzieć...nie ma innej opcji.

Czarek

Posty: 10

 
Kupowanie OC czy AC to zawsze jest jak stąpanie po lodzie, generalnie niby bezpiecznie, ale nigdy nic nie wiadomo, zawsze można się jednak umoczyć.

nauczka5

Posty: 11

 
Pytanie zasadnicze jest takie – co to znaczy w ogóle tanie ubezpieczenie? Bo dla każdego tanie to znaczy zupełnie co innego. Ja bym się cieszył jakbym płacił 500 zł, a dla innej osoby to pewnie będzie drogo.

bartek33

Posty: 10

 
Nie znam kierowcy który by nie narzekał na ubezpieczenie...poza mną, ja nie narzekam :) Ale ja mam z rodzicami wzięte więc dużo mniej płacę niż jakbym był sam.

Azazel412

Posty: 30

 
Ja to się bardzo cieszę że w końcu mam już swój staż jako kierowca wyjeżdżony i mogę normalne pieniądze płacić za OC, bo pamiętam jak na początku mi słono kazali bulić.

imbertos

Posty: 14

 
Namnożyło się ubezpieczycieli różnorakich w ostatnich latach. Sam pamiętam, że jeszcze te 10 lat temu aż takiego nawału ofert nie było. Z jednej strony fajnie, bo większa konkurencja, ale z drugiej strony łatwiej się wpakować w jakąś lipną ofertę.

handoras

Posty: 21