picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

odszkodowanie z oc sprawcy, pomocy!

odszkodowanie z oc sprawcy, pomocy!

Dzień dobry, czy ktoś z was wie, w jaki sposób starać się o odszkodowanie z oc sprawcy? Czy wiecie do kogo można się zgłosić, aby otrzymać fachową pomoc?

Dziadek

Posty: 2

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę samochodu. Jednak wiem, że często ubezpieczyciel nie chce wypłacić dużych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

tomeix

Posty: 9

 
Właśnie po to jest kancelaria odszkodowawcza. Musisz się do nich zgłosić jeśli pragniesz wywalczyć wysokie odszkodowanie. Z tego co wiem, na początku nie pobierają żadnych opłat.

Kitas 

Posty: 8

 
Kancelaria odszkodowawcza właśnie pomaga osobom ubiegać się o doskonalsze odszkodowanie z ubezpieczalni. Pożądane byłoby się do nich odezwać, bo zawsze to będą większe pieniądze.

Yuri20 

Posty: 4

 
W tym przypadku to tylko kancelaria odszkodowawcza może Ci pomóc uzyskać wysokie odszkodowanie. Jeśli w wypadku ty również ucierpiała, masz prawo do jeszcze większego odszkodowanie i pokrycie kosztów leczenia.

Marioleczka

Posty: 19

 
Odszkodowanie z oc sprawcy może pokryć Ci naprawę wozu. Jednak wiem, że wielokrotnie ubezpieczyciel nie chce wypłacić gigantycznych pieniędzy. Często proponowana kwota nie jest w stanie naprawić samochód.

ui5609

Posty: 7

 
Jak najbardziej możesz się starać o odszkodowania komunikacyjne. Na Twoim miejscu załatwiłbym to przez firmę odszkodowawczą. Na pewno jest taka w Twoim mieście.

Fanatyk

Posty: 4

 
Nawet musisz się starać o odszkodowania powypadkowe. Najlepiej będzie, jak skorzystasz z usług doświadczonej firmy. Tutaj masz kontakt do jednej kancelarii, z którą ja współpracowałem https://odszkodowaniapowypadkowe.com.pl. Odszkodowanie otrzymałem naprawdę bardzo wysokie.

Black_Riot

Posty: 7

 
Musisz się starać uzyskać odszkodowanie z oc sprawcy. Niestety tak jest, iż w wielu przypadkach ubezpieczyciel nie chce pokryć koszty naprawy samochodu lub proponuje rzeczywiście niskie stawki.

dziubbek56

Posty: 3