picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

ubezpieczenia samochodu

ubezpieczenia samochodu

Czy młody kierowca ma w ogóle choć teoretyczne szanse na niską składkę OC? Jakie macie doświadczenia w tym temacie? Gdzie szukać, żeby nie przepłacić?

benia

Posty: 5

 
Warto sobie sprawdzić i wyliczyć składki przez stronę najtaniejuagenta.pl. Można wszystko załatwić online, bez wychodzenia z domu. Zbierają w jednym miejscu aktualne warunki w różnych ubezpieczalniach, nie trzeba przeskakiwać od jednej strony do drugiej i tracić czas. Ja dzięki takiemu porównaniu zaoszczędziłem swobodnie kilkaset złotych.

Buła

Posty: 28

 
Mnie już zaczyna powoli wkurzać mój ubezpieczyciel z którym jestem związany prawie 10 lat. Lata mijają, składki opłacam, jeżdżę bezwypadkowo a oni mi ciągle tak samo słabe warunki oferują.

kllarka

Posty: 7

 
Nie znam osoby która byłaby zadowolona z tego ile płaci za OC. Z kim bym nie rozmawiał to każdy twierdzi że przepłaca. Hejo! Może tutaj w internetach jest ktoś naprawdę zadowolony ze swoich opłat? ;))

gzdyl

Posty: 6

 
Ogólnie to ubezpieczenia poszły ostatnio mocno w górę. Ciekawe jak to będzie w kolejnych latach. Kierowcy są generalnie ostatnio poszkodowani, jak nie ceny paliw, to wysokie OC i tak w kółko coś.

Black_Riot

Posty: 18

 
Najważniejsze to jeździć bezpiecznie, bez jakiś wypadków czy kolizji, wtedy w końcu zacznie się płacić niskie OC? A najgorzej to jeździć jak mój brat, który od 10 lat co roku ma z kimś jakąś stłuczkę. TO jest już po prostu rodzinna tradycja, że w kogoś pierdyknie co roku.

aśkaoop

Posty: 10