picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

No cześć wszystkim kierującym :) Jak znaleźć tanie OC i AC? Są jakieś dobre sposoby żeby w tym gąszczu różnych ofert się nie pogubić i dobrze wybrać? Co myślicie o internetowych kalkulator OC AC różnego typu?

Fafausik

Posty: 8

 
Mam teraz trochę dylemat z wyborem firmy ubezpieczeniowej, rozmawiam z kilkoma przedstawicielami i ciągle mam jednak dużo niepewności w sobie na co się ostatecznie zdecydować.

ym-9090

Posty: 19

 
Ja to się zdecydowałem ubezpieczyć z rodzicami jako młody kierowca, mi się to kalkuluje, gdyby nie takie przyłączenie się pod polisę ojca to bym płacił teraz za OC tyle żeby mi na zalanie wachy kasy zbrakło.

beata77

Posty: 9

 
Mój znajomy to jeździ już od paru miesięcy samochodem bez uprawnień, nie ma ubezpieczenia ogólnie nie ma nic...przeglądów nie ma zrobionych...no ciekaw jestem kiedy w końcu wpadnie na jakiejś standardowej kontroli...

orange777

Posty: 15

 
Mi pomogła porównywarka na stronie ubezpieczamy-auto.pl. Chwila moment i miałem informację o tym co gdzie i za ile. Nie musiałem biegać od Kajfasza do Annasza i pytać co mi są w stanie zaoferować a nie ukrywajmy – towarzystw ubezpieczeniowych jest teraz tak dużo jak sklepów spożywczych czy banków, także naprawdę oferta jest super szeroka.

AlllB

Posty: 14

 
Ja mam zaufanego doradcę od takich spraw jak kredyty, lokaty czy właśnie ubezpieczenia. Gość jest dobrze zorientowany, jeszcze się nigdy nie przejechałem na jego podpowiedziach i sugestiach.

mnichu66

Posty: 11

 
Dużo polis jest na rynku, w przypadku OC to wiadomo sprawa jest prosta, patrzy się tylko na cenę, ale z AC to jest naprawdę wyższa szkoła jazdy żeby dopasować sobie optymalne ubezpieczenie i nie przepłacić.

Babeczka

Posty: 16

 
No cześć, każdy się boi OC szukac, bo to nie jest taka prosta sprawa. Każdej firmie trzeba osobno swoją historię opowiadać, żeby mogli indywidualnie wyliczyć składki. Nic fajnego.

dermert

Posty: 10

 
Mnie to kumpel namawia dość mocno na jedną firmę ostatnio...namawia bo jest jej przedstawicielem :) Z jednej strony warunki mają niezłe, ale nie takie znowu wow, a z drugiej strony nie chce koledze przykrości zrobić bo jeśli ja u niego podpiszę umowę to on zarobi.

Jack232

Posty: 16

 
Największym plusem w załatwianiu OC czy AC jest to że internetowo można tak naprawdę sobie wszystko ogarnąć. No i w sumie na tym koniec plusów związanych z ubezpieczaniem samochodu ;-)

Wacław

Posty: 13