picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

OC - ubezpieczenie auta

OC - ubezpieczenie auta

Załatwialiście sobie ubezpieczenia samochodowe przez porównywarkę? Jak to wygląda tak w ogole? Jest sens z takich wynalazków korzystać, czy lepiej jednak pójść osobiście do paru firm i sobie samemu przejrzeć warunki u źródła?

pawel253

Posty: 2

 
Ponoć można znaleźć ubezpieczycieli którzy bardziej przychylnym okiem patrzą na młodych kierowców, bo właśnie taki mają profil, taką grupę docelową. Ciekawe jakie to są firmy.

Kitas

Posty: 10

 
Na samym porównaniu ubezpieczeń można już dużo zaoszczędzić. Ja niedawno zmieniałem OC i AC to teraz płacę kilkaset złotych mniej. Sprawdzałem sobie składki przez porównywarkę na kalkulator-oc-ac.auto.pl. Dostałem od nich taki jakby ranking stawek w różnych firmach, stawki oczywiście nie jakieś przykładowe i teoretyczne tylko wyliczone pode mnie.

WalSystem

Posty: 12

 
Trzeba mieć jednak trochę szczęścia z tym ubezpieczeniem. To nie jest tak prosta sprawa żęby dobrze i tanio trafić, trzeba się trochę naszukac, porównać i tak dalej, co jednak trochę czasu człowiekowi zajmie.

Uroczy Boys

Posty: 19

 
No sam jestem ciekaw jakie mi OC teraz podliczą, bo właśnie się rozglądam za polisą. Ja jestem nowym kierowcą będę pierwszy samochód w życiu kupował także na jakieś tanie ubezpieczenie to nie liczę.

quwejt5

Posty: 11

 
Ja to jednak jakbym miał doradzać to jakąś większą firmę ubezpieczeniową która już od dłuższego czasu działa na rynku. Można mieć większą pewność co do obsługi w razie wu i ewentualnych odszkodowań.

labuh

Posty: 33

 
Mało komu się chce jakoś lepiej porównać sobie polisy a w sumie dzięki porównywarkom czy jakimś rankingom online to nie jest ani takie trudne ani znowu czasochłonne. Zresztą nawet jakby się miało na to trochę czasu przeznaczyć to warto i tak.

Sebo

Posty: 9

 
Mam nadzieję że już za jakiś czas będę mógł liczyć na lepsze OC, bo póki co to płaciłem jednak dość sporo...ale swoje wyjeździłem wypadków nie miałem więc powinny mi te koszty spaść.

Michalek23

Posty: 8

 
OC to jest kropla w morzu opłat z jakimi się każdy kierowca musi mierzyć. No ale z drugiej strony jednak własne auto to wygoda i zrozumie to każdy kto się raz spróbuje przesiąść z samochodu na pociąg...o zgrozo.

Kerty67

Posty: 11

 
Akurat ostatnio to nie narzekam na swoje polisy jakoś mi się udało szczęśliwie dość trafić, w każdym razie z kim bym ze znajomych nie gadał, to wszyscy płacą jednak więcej ode mnie.

Laleczka

Posty: 27