picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Przegrywanie vhs

Przegrywanie vhs

Hej.

Przegrywał ktoś z was film z formatu vhs na dvd, czy to rzeczywiście jest dobry pomysł? Czy jesteście zadowoleni? Jeśli tak to proszę o adres firmy zajmującej się takimi rzeczami. Dzięki.

VHSSS

Posty: 20

 
Cześć. No na nieszczęście mało kogo stać na tak kosztowne prezenty. Chodzi raczej o prezent nie drogi niemniej jednak bardzo oryginalny no sprawiający bliskim zaskoczenie i radość.

Gregor55

Posty: 25

 
Dzień dobry.

Przeszukując Internet dowiedziałam się iż jest możliwość przetworzenia moich starych kaset na płyty dvd, tzn. przegrania filmów na nowe nośniki. Niemniej jednak czy to jest bezpieczne?

Pomóżcie i podpowiedzcie mi !

Matizi91

Posty: 19

 
Dzień dobry.
nie ma oczywiście lepszej pamiątki niż film, w końcu na nim można zobaczyć i przypomnieć sobie pierwszy krok dziecka. Filmy z takich wydarzeń rodzinnych są niesamowitą pamiątką pozwalającą na sentymentalną podróż.

meachalll

Posty: 17

 
Dzień dobry. Zastanawiam się nad stworzeniem takiego filmu z mojego wesela ze wstawkami z życia wcześniejszego. Zarówno ja i mój narzeczony mamy ponagrywane różne filmy z czasów gdy byliśmy jeszcze mali ale są one zapisane na kasetach vhs.

Czy to nie będzie za duży problem?

strom

Posty: 34

 
Witam.

Dzięki niezmiernie za ten link ja również skorzystałam. Dodatkowo po przegrywałam pozostałe kasety z różnymi wydarzeniami z życia mojej rodziny. Będziemy mieć dzięki temu pamiątki na długie lata.

Może kiedyś moje wnuki to zobaczą.

Lamey

Posty: 18

 
Witam. Jestem początkującym użytkownikiem Internetu i dlatego jeszcze tak do końca nie umiem się tu znaleźć.

Proszę o pomoc w odnalezieniu faktycznie solidnych i rzetelnych firm z tego zakresu.

Motospec

Posty: 19

 
Dzień dobry.

Odświeżanie wspomnień dzięki nagranym lata wcześniej filmom to niezwykle dobry pomysł. Nie wiem jedynie czy jest możliwość odtworzenia każdego takiego filmu bo przecież korzystało się z różnego rodzaju form zapisu. Niektóre na dzień dzisiejszy to już przeżytek.

fidelio

Posty: 25

 
Cześć. To prawda, zgadzam się jak najbardziej z przedmówcą, nie ma problemu w odzyskaniu filmu sprzed lat. Ja przykładowo to zrobiłam po tym jak kliknęłam w link http://przegrajvhsnadvd.net.pl i wszystkim go polecam.

Działanie było szybkie i profesjonalne.

bodzik155

Posty: 24

 
Hej. Lecz to szkoda wielka. Ja uwielbiam oglądać właśnie filmy z takich przeróżnych wydarzeń. Ostatnio nawet na spotkaniu po latach klasy z liceum oglądnęliśmy taki film wspólnie, było wiele śmiechu i wiele łez nim spowodowanych. To niesamowite jak się pozmienialiśmy.

Odi

Posty: 31