picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

strony internetowe Łódź, szukam

strony internetowe Łódź, szukam

Myślałem o własnej firmowej stronie. Może to być sama wizytówka, ale nie za bardzo wiem jak mam się za to zabrać? Może mi doradzicie, do kogo warto się zgłosić, aby można było uzyskać jak najlepszą ofertę?

FalaSmiechu

Posty: 2

 
Projektowałem amatorsko strony internetowe, ale schodzi się przy tym za długo. Lepiej dać to komuś, kto się na tym zna, bo wtedy wiemy, że wykona to zadanie o wiele lepiej. To nie jest łatwe, dlatego jeśli ktoś nie ma czasu na zdobywanie wiedzy to korzysta z pomocy odpowiedniej firmy.

Laleczka

Posty: 6

 
Można sięgnąć z darmowych szablonów, niemniej jednak dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, jaka będzie wizytówką.

bartek33

Posty: 17

 
Sam nie ma strony, bo mam małą firmę i klientów szukam blisko miejsca zamieszkania, natomiast wielu znajomych takie strony posiada. Mówią, iż obsługa jest niezmiernie bezproblemowa i zyski są olbrzymie. Dziś klient szuka informacji w internecie. Jeżeli ich nie znajdzie to rezygnuje z danej firmy.

labuh

Posty: 4

 
Bez strony dzisiaj nie ma klientów. Dzisiaj każdy, jeśli czegoś szuka to wchodzi na Internet. Ta firma, która ma stronę, opisane, co robi, a jeszcze lepiej jak ma ceny ma przewagę nad innymi. Warto mieć dokładnie to samo.

NiKRK45

Posty: 8

 
Strona to podstawa. Może być prosta albo rozbudowana. Najważniejsze żeby była, dlatego trzeba się zgłosić do firmy, która strony wykonuje na zamówienie.

Kwatuszek

Posty: 5

 
Polecam firmę od stron internetowych w Łodzi https://www.icp.info.pl, bowiem oni na wszystko są faktycznie niezmiernie dobrze przygotowani. Tworzą proste projekty jak i te niezmiernie skomplikowane. Nikt lepiej od nich się na tym nie zna.

wrrraak22

Posty: 8

 
Znajomy korzystał z firmy, jaka zajmowała się stronami internetowymi w Łodzi i jest bardzo zadowolony. Dowiem się dokładnie, do kogo się zgłosił. Mnie się jego strona też bardzo podoba. Nie każdy potrafi zrobić dobrą stronę, jaka jest czytelna i na której w łatwy sposób można odnaleźć wszystkie istotne informacje.

magnifann56

Posty: 24

 
Można skorzystać z darmowych szablonów, ale dla firmowej strony to nie za bardzo będzie dobrze wyglądało. Lepiej wydać pieniądze na coś wartościowego i mieć dobrze przygotowaną stronę internetową, która będzie wizytówką.

Anno Domini

Posty: 2

 
Strony są super. Sami przecież z takich stron korzystamy, dlatego zastanówmy się czy są potrzebne? Na pewno są, ale trzeba stworzyć taką stronę, jaka jest przyjazna dla naszego klienta, bo wtedy o wiele chętniej będzie na nią wchodził i sprawdzał, co tam się znajduje.

Kitas

Posty: 7