picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Bielizna wyszczuplajaca - sklep online

Hej, cześć! Okazało się, że nie mogę się wcisnąć w moją suknię ślubną, a już nie dam rady ani zgubić tych kilogramów, ani tym bardziej zrobić poprawkę u krawcowej...Jedyną pomocą będzie chyba bielizna wyszczuplająca. Skąd zamówić body, rajstopy???? Jakie marki rzeczywiście mi komfort zapewnią i faktycznie trochę zwężą mi talię?

andrew66

Posty: 10

 
Dużo jest różnych marek które bielizną wyszczuplającą robią. Kiedyś to może jakieś pojedyncze firmy się tym zajmowały. Ja noszę bieliznę Orirose, mam jeden ich gorset i parę rajstop. Wysoka jakość materiału, ale w dość przystępnej jak na taką bieliznę cenę. Co do sklepów gdzie ich rzeczy mają to na pewno na orirose.pl jest dość urozmaicony wybór i duża rozmiarówka.

Lupusx

Posty: 17

 
Póki co to próbuję jeszcze diety, żeby sobie obwody zmniejszyć, jeśli to nie pomoże to na pewno będę szukała bielizny wyszczuplającej, bo muszę schudnąć do września, kiedy na wesele do siostry będę szła...

saradonin

Posty: 13

 
Można kupić w miarę tanio dobrej jakości bieliznę modelującą, ale trzeba jednak trochę się naszukać i trochę produktów porównać i przetestować. Na pewno stopnie ucisku są ważne, to musi być dobrane optymalnie pod dany obwód – nie za dużo i nie za mało a w sam raz.

pawel253

Posty: 11

 
Rozglądam się za gorsetem do sukni ślubnej i internetowo to ciężko będzie coś dobrać a w sklepach stacjonarnych u mnie w mieście to praktycznie nie mają takich rzeczy. No i jest problem. Udało się wam zamówić gorset online tak żeby faktycznie dobrze leżał, nie podwijał się i odpowiednio ścisnął?

mniszek56

Posty: 16

 
Różnej klasy sprzedają bieliznę tego typu, są lepsze i gorsze modele. Na pewno trzeba by sobie przetestować już na sobie i swoim ciele, bo też każdy ma inne proporcje, inny kształt ud, pośladków czy brzucha, także może się okazać, że to co odpowiada jednej kobiecie będzie zupełnie nie do założenia dla innej.

kondziu

Posty: 8

 
Zastanawiam się nad bielizną która by mocniej mi brzuch ścisnęła bo tak to się wszystko wylewa i żadnej ze swoich ulubionych bluzek nie mogę założyć, nie mówiąc już o jakiejś garsonce i tak dalej. Ale trochę się boję, że taki ścisk będzie bolał.

Kwatuszek

Posty: 14