picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

moda włoska

moda włoska

Hejka, potrzebuję kilku koszul wpisujących się w styl semi-formal do nowej pracy biurowej. Nie chcę jednak nudnej, ani zbyt drogiej garderoby. Będę pracowała w towarzystwie mężczyzn (garnitury i te sprawy), dlatego chciałabym się do nich lekko upodobnić. Macie pomysły, co z tym fantem zrobić?

Gosienka54

Posty: 20

 
Jeżdżę od czasu do czasu na targi mody włoskiej. Można trafić na fajne promocje i nowe działalności, które reklamują się tylko w konkretnej niszy.

znamsienatym

Posty: 30

 
Zawsze dobieram ciuchy na podstawie zdjęć modelek, a później poluję na podobne pozycje w ciucholandach i sklepach internetowych. Do sieciówek w ogóle nie chodzę. Jakość zerowa.

KamiKAzeDBC

Posty: 30

 
Zapytaj sprzedawcę, jakie marki konkretnie sprzedaje, a później sprawdź ich historię. Będziesz miała czarno na białym, co naprawdę kupujesz.

mniszekkk5

Posty: 27

 
Nigdy z włoskimi ciuchami nie miałem problemów pod względem wykończenia czy dopasowania do ciała. Teraz Włosi przechodzą z segmentu luksusowego do klasy średniej i niższej, bo jest na to zapotrzebowanie. Wybrałabym na Twoim miejscu niszowe sklepy, które nie dostały się jeszcze do głównego nurtu. O wiele lepszy poziom obsługi klienta. Tutaj polecam, np. sklep Diamond Style.

chanok

Posty: 32

 
Powysyłaj do sklepów, w których jesteś nową klientką zapytania o rabaty na pierwszy zakup. Większość na pewno coś ciekawego zaproponuje.

Lupusx

Posty: 24

 
Proponuję się dodać do newsletterów sklepów z odzieżą, a także na ich Facebooka. Większość działalności na tym rynku prowadzi politykę kuponów promocyjnych. Na pewno szybko trafisz w coś sensownego.

Ptaszek

Posty: 18

 
Jestem wysoką i szczupłą dziewczyną i paradoksalnie trudno mi znaleźć fajne ciuchy, które nie „wiszą” na mnie. Kocham modę włoską, bo przypominam budową ciała modelki z wybiegów mediolańskich. Jeżeli masz podobnie to mogę z ręką na sercu polecić sklep diamondstyle.pl. Ciuszki są tanie, dopasowane, ładnie przedstawione w galerii. Ogromny wybór sukienek, które uwielbiam :)

Klarka45

Posty: 20

 
Nawet najtańsze ubrania włoskie są trwalsze od „luksusowych” chińskich pozycji odzieżowych, dlatego moim zdaniem wybór jest tylko jeden.

JAN-ERR

Posty: 24