picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Studio mody dziecięcej

Studio mody dziecięcej

Szukam fajnego sklepu z ubraniami dla dzieci. Zależy mi najbardziej na tym, żeby były to ubrania produkcji polskiej oraz wysokiej jakości. Nie chcę kupować słabych ciuchów z Azji. Możecie mi polecić jakiś sklep? Pochwalić się gdzie kupujecie?

Bhapo

Posty: 4

 
Bardzo duże znaczenie przykładam do jakości ubrań. Wolę kupić coś raz i mieć na wiele miesięcy, niż coś taniego, co się rozpadnie po pierwszym praniu.

Klara323

Posty: 11

 
Kupować ubrania dla dzieci można naprawdę w bardzo wielu miejscach. Ja kupuję zarówno w sieciówkach jak i również w internecie. Wybór jest bardzo duży. Czasami można spotkać bardzo modne ubrania dla najmłodszych.

miner23

Posty: 7

 
Zależy czego i gdzie się szuka. Ja osobiście często kupuję nowe ubrania. Szukam dobrej jakości, bo mam komu dalej przekazywać ubranka.

EKO-Chatka

Posty: 17

 
Jeżeli wspieracie polski przemysł, to zdecydowanie polecam wam markę https://www.facebook.com/bambarillomodadziecieca/ . Bardzo wysoka jakość materiałów, wysoka jakość wykończenia. Do tego materiały nie uczulają. Dla mnie osobiście jest to numer jeden jeżeli chodzi o zakupy w internecie.

Oklimas

Posty: 6

 
Ja staram się działać patriotycznie. Szukam polskich sklepów, polskich producentów. Oczywiście nie zawsze jest to możliwe, ale jeśli tylko mam wybór decyduję się na towar wyprodukowany w naszym kraju.

Babeczka

Posty: 7

 
Kupowania ubrań dla dziecka trzeba się nauczyć. Wymaga to trochę grzebania. Ja kupuję zarówno w sklepach stacjonarnych jak i również w sklepach internetowych. Jeżeli wiesz czeg oszukasz, wiesz jakiej jakości oferowane są konkretne ubrania to jest łatwiej.

Ryszardzik3

Posty: 7