picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

Znacie jakiś sklep z odzieżą damską ?

Znacie jakiś sklep z odzieżą damską ?

Cześć.

Szukam sukienek sportowych, jak znacie jakiś sklep, który ma w swojej ofercie trochę więcej niż jeden rodzaj to napiszcie.

Pozdrawiam i z góry dziękuję.

słodkaM

Posty: 12

 
Ogromny wybór ciekawych sukienek damskich mają w tym sklepie http://www.nikoletta.pl/odziez_damska/sukienki.html. Warto tam zajrzeć.

Ceny są bardzo atrakcyjne, a materiały bardzo dobrego gatunku.

RasiakNorris

Posty: 30

 
Też mam dylemat czy wybrać coś na wesele z sukienek. Widziałam kilka fajnych, ale mnie chyba nie pasują. Zastanawiam się też nad kolorem.

dziobuś

Posty: 18

 
Teraz masz ogromny wybór sukienek w każdym sklepie internetowym z odzieżą. Ja nie łażę po galeriach czy marketach. Wolę sobie w domku pooglądać dokładnie co oferują takie sklepy, posprawdzać ceny i tak właśnie kupić. Szkoda mi czasu. Z reguły jestem zadowolona i nie czepiam się detali. Pozdrawiam.

Kruszyn99

Posty: 34

 
Poniektóre sklepy z sukienkami mają darmową dostawę. Pożądane byłoby na to zwracać spostrzeżenie, albowiem kilka zł da się w ten sposób zaoszczędzić i zakupić sobie po prostu droższą sukienkę.

Hihi_WWW

Posty: 28

 
Nie myślcie, że ściemniam, ale tak naprawdę to strach kupować ciuchy przez internet. Taka odzież damska może być wadliwa, może być kiepskiego gatunku i po kilku praniach będziecie miały ścierkę do podłogi. No chyba, że zdać się na pozytywne komentarze. Ja wolę kupować w retardacyjnych sklepach.

Iunae_Milt

Posty: 21

 
Według mnie nie da się zakupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, niemniej jednak mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, niemniej jednak nie na ważne okoliczności.

Webmaster

Posty: 26

 
Według mnie nie da się kupić sukienki damskiej na ileś okazji. Może się mylę, ale mnie również nigdy się to nie udało. Zresztą jakbyśmy wyglądały w oczach reszty, gdy w ciągu jednego roku na trzech imprezach paradujemy w tym samym. Owszem taka kiecka może się przydać, ale nie na ważne okoliczności.

Lamey

Posty: 27

 
Też mam kłopot ze odnalezieniem fajnego sklepu z sukienkami. Nigdzie mi się nic nie podoba. Podobno jestem malkontentką, natomiast wydaje mi się, że wchodząc co rusz na inną stronę, znajduję się znowu w tym samym sklepie. Wszędzie na jedno kopyto. A wesele mojej siostry zbliżą się wielkimi krokami. Mam nadzieję, że coś w końcu znajdę.

Kitas

Posty: 19