picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

stylistka, polecicie ?

stylistka, polecicie ?

Tak się zastanawiam czy b stylista mody zajmuje się zaglądaniem do szaf jak to pokazują na filmach i w programach? Przydałby mi się taka osoba, która ma wiedzę i chętnie mi pomoże. Na modzie i stylu nie znam się w ogóle.

Facio

Posty: 2

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Faktycznie potrafi ubrać ludzi o dużo lepiej. To znaczące na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, wobec tego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc perfekcyjnej stylistki w całym mieście. Polecam.

Radziu

Posty: 10

 
U nas firmie robili sesję zdjęciową i każdemu pomagała stylistka. Rzeczywiście potrafi ubrać ludzi o wiele lepiej. To ważne na takich zdjęciach. To była jakaś reklama dla firmy, dlatego jakość miała znaczenie. Sami nigdy by sobie z tym nie poradzili gdyby nie pomoc najlepszej stylistki w całym mieście. Polecam.

Watuniaa

Posty: 11

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę wiele się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, że są bardziej zadowolone. Opłaca się być profesjonalnym w tym, co robimy, bo wtedy inni naszą pracę o wiele bardziej doceniają.

Czarek

Posty: 14

 
Oglądam tyle programów w telewizji, że sama sobie mogą z tym poradzić. Efekt jak dla mnie bardzo dobry. Oszczędzam tym samym sporo pieniędzy. Nic nie ma za darmo no i jeszcze trzeba mieć czas na to żeby biegać ze stylistką po sklepach. Nie mam do tego głowy.

szef82

Posty: 2

 
Bez problemów konsultacje wziernikowe można odbyć ze stylistką ze strony https://kamilapiwowarska.pl/stylistka-mody/. To osoba z ogromny zaangażowaniem i doświadczeniem. Mnie się bardzo podobała.

Qwumer56

Posty: 5

 
Powiem tak mnie wizyta u Kamili Piwowarskiej pomogła. Jestem niezwykle zadowolona. Nie wiedziałam, iż te kolory są dla mnie należyte, które zaproponowała. Wiem, którą mam figurę i wiem jak to ma wyglądać dalej. Teraz kupuje całkowicie inne rzeczy niż uprzednio, dlatego polecam i jeszcze raz polecam. Należałoby było.

codePerformance

Posty: 13

 
Byłam na szkoleniu dla pracowników salonu odzieżowego i naprawdę mnóstwo się dowiedziałam. Teraz mogę doradzać swoim klientkom. Widać, iż są bardziej zadowolone. Opłaca się być doświadczonym w tym, co robimy, bowiem wówczas inni naszą pracę o mnóstwo bardziej doceniają.

namok

Posty: 19

 
Nie miałam nigdy okazji być u kogoś takiego, natomiast w programach wygląda to dość ciekawie. Nie każdy z nas jest ekspertem od mody, zatem taka osoba się niezmiernie przydaje do pomocy.

Dziadek

Posty: 5

 
Mojej koleżance pomaga osobista stylistka i wówczas jest najlepiej. Jakieś kursy to nie są najlepsze. Tutaj jest osoba tylko dla Was. Odpowiada na pytania, radzi i wówczas są z tego same pozytywne efekty wizualne.

HaNzo

Posty: 3