picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

szycie maskotek z rysunków dzieci, szukam !

szycie maskotek z rysunków dzieci, szukam !

Gdzie mogę zamówić personalizowane upominki dla dzieci? Chodzi mi o sklep, który będzie miał bardzo dużo różnych produktów, aby wybrać prezent dla dziecka w wieku 6 lat.

CZesiek45

Posty: 7

 
Uwielbiam nietypowe prezenty handmade. Wiele ludzi ogłasza się na różnych stronach internetowych i wykonują rzeczywiście zadziwiającą robotę.

Klarka45

Posty: 20

 
Ja kiedyś próbowałam robić nietypowe prezenty handmade, ale na nieszczęście nie wychodziły mi śliczne. Teraz jak chce komuś dać taki upominek to zwracam się do profesjonalisty.

MiSER

Posty: 4

 
Moja koleżanka powiedziała mi, że jest coś takiego jak szycie maskotek z rysunków dzieci. Z chęcią dowiem się, kto takie robi.

amrmas22

Posty: 11

 
Ja kiedyś zamówiłam u jednej pani szycie maskotki z rysunku dziecka. Mój syn był bardzo zadowolony, że do tego co narysował na kartce, może się teraz przytulać.

Black_Riot

Posty: 9

 
Warsztaty z igła i nitką muszą być naprawde interesujące, ponieważ wiele dobrych opinii słyszałam o nich w przedszkolu mojego dziecka. Może też swoją córkę zapiszę na takie zajęcia.

dominikk6

Posty: 4

 
Mojej koleżanki dziecko zarówno uczęszczało na takie zajęcia. Wiem, że dzieci realizują własne projekty. Szyją wszystko to co chcą, pod okiem sympatycznej Pani.

Marko

Posty: 6

 
Kiedyś przez przypadek natchnęłam się na tą stronkę http://www.gosilandia.pl i wykonuję się tam szycie na zamówienie dla dzieci. Zamówiłam fajną maskotkę i muszę wam powiedzieć, że produkt jest bardzo dobrej jakości. Widać, że ktoś podchodzi do pracy z bardzo dużym zaangażowaniem. Polecam jak najbardziej, jeśli czegoś takiego szukacie.

wiesław11

Posty: 12

 
Wiem, iż na takich zajęciach można realizować własne projekty. Ale czy dzieci naprawdę same szyją i czy to jest bezpieczne dla małego dziecka?

Niciuśś98

Posty: 5