picture

Firmy & Produkty Polskie

Szczegółowe inforamcje na temat każdej
marki w Polsce. Bądź lepszy od innych,
zbadaj firmę.

picture

Czas to pieniądz

Masz problem ze znalezieniem dobrej firmy ? Chcesz aby usługa została wykonana należycie? Przeczytaj opinie o firmach.

picture

Statystyki

Mamy już zarejestrowanych 235 użytkoników.
Mamy już napisanych 542 wątków w tym 2476 postów.

zawory pneumatyczne, gdzie szukać?

zawory pneumatyczne, gdzie szukać?

Co powiecie o sklepie A+ Teche? Kupowaliście tam może jakieś urządzenia? Chodzi mi o sprawdzoną ofertę? Z góry dziękuję.

Trener

Posty: 4

 
Nigdy nie kupuję na aukcjach. Byłbym nieodpowiedzialny, kupując automatykę przemysłową, nie mając pojęcia od kogo. Polecam sklep A+ Tech, ponieważ to sprawdzony dostawca, któremu warto zaufać. Ma dosłownie wszystko, a jak nie ma to zawsze można zamówić. Polecam.

fryster

Posty: 19

 
Najpierw musimy rozeznać się dokładnie, czego potrzebujemy. Czekamy na odzew projektantów. Na pewno będą nam potrzebne nowe zawory sterujące i złącza. Po drugie musimy być pewni co do zakupionych elementów, że są dobrej jakości.

Różyczka

Posty: 6

 
Nabyłem na aukcji złącza wtykowe i na nieszczęście muszę przyznać się do błędu, bowiem chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś fachowy sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Jasieczek23

Posty: 9

 
Przyznaję, że trzeba znaleźć rzeczywiście rzetelną firmę. Mamy w planach nabycie złączy wtykowych i też poszukujemy, porównujemy oferty, a także czytamy opinie, bowiem są niezmiernie istotne.

Marioleczka

Posty: 7

 
Jeśli chodzi o złącza wtykowe, to polecam ten sklep internetowy https://www.aplustech.pl/pl/produkty/pneumatyka/zlacza-wtykowe/. Odnajdziesz tu wszystko z zakresu automatyki przemysłowej i pneumatyki. Wszystkie urządzenia porządnej klasy.

Gargamel5

Posty: 8

 
Kupiłem na aukcji złącza wtykowe i niestety muszę przyznać się do błędu, bo chciałem zaoszczędzić. Nie ma to jak jakiś profesjonalny sklep, który od lat zajmuje się sprzedażą automatyki przemysłowej.

Garguł12

Posty: 13

 
Nam zależy na fachowej i rzetelnej współpracy z jakimś sklepem, który oferuje sprawdzoną automatykę przemysłową. Szykuje się mnóstwo zmian na paru liniach i dlatego zależy nam na jakimś naprawdę rzeczowym dostawcy urządzeń, w tym zaworów nierdzewnych. Jak znacie i polecacie, piszcie. Z góry dziękujemy za każdą pomoc.

Posty: 8

 
A mnie udało się zakupić zawory pneumatyczne dobrej klasy w przystępnej cenie. Okazja nie byle jaka, bo sklep miał wyprzedaż rzeczywiście sprawdzonych podzespołów automatyki przemysłowej.

DobreSlowo

Posty: 2